Єлізавета Олійник

Ольга Урсол через участь у проекті академічної доброчесності в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті намагається активізувати студентство й підлітків активно виступати за свої права в ієрархічній системі освіти.23 – 24 бер

    Яна Салахова і Богдан Дєдушкін два роки тому познайомили мене з «Театром пригноблених».

В 2018 году произошло моё знакомство с «Театром для диалога» (мастерская «Чого хоче молодь» - прим. ред.). Именно слово «театр» вызвало у меня интерес и желание поучаствовать в этом мероприятии.

Сергій Дмитрієв, активіст ГО «Твій формат» селища Олексієво-Дружківка, що на Донеччині, в інтерв’ю ділиться своїм захопленням методикою форум-театру й величезним потенціалом до змін, які присутні в цій методиці.

Тамара Рябцева - бухгалтер за професією, з грудня 2014 року живе в Дружківці. Тамара дуже спрагла до нових знань, активно бере участь у навчальних і просвітницьких заходах у Дружківці.

Инна Аббасова, 23-летняя активистка из Алексеево-Дружковки Донецкой области, рассказывает о своем опыте активизма: основании общественной организации, диалоге с властью и искренней любви к родному поселку.

Theatre for Dialog