"Театр для діалогу" узяв участь у першому Фестивалі соціальних театрів

Четвер, 17 Вересень, 2015 - 17:45

З 25 по 27 вересня в Києві пройшов Перший фестиваль соціальних театрів, організований Всеукраїнською громадською організацією «Гей-альянс Україна». У програму фестивалю увійшли презентації театрів, виступи театральних труп, різні дискусії, майстер-класи та тренінги.

У Першому фестивалі соціальних театрів взяли участь десять театральних колективів: театри з Києва «Queer Home Kyiv», «Джерела» та «Театр для діалогу», «Дорогою добра» (Харків), колектив з Краматорська «Театр неакторів», гендерний соціальний театр «Інший» (Херсон), «Урурур» (Одеса), театр «I ♥ Z» (Запоріжжя), колектив «Позитивні жінки» і гендерний соціальний театр з Вінниці.

У виставах і постановках, представлених театральними колективами на фестивалі, були підняті питання і проблеми, що стосуються різних вразливих груп суспільства, зокрема ВІЛ + людей, дискримінації ЛГБТ, гендерної нерівності і громадського активізму.

Яна Салахова, представниця "Театр для діалогу" разом з Сергієм Койновим, ГО "Простір толерантності" провели майстер-клас з методики форум-театру на прикладі вистави театру «I ♥ Z» (Запоріжжя).

З детальний звітом по фестивалю можна ознайомитися тут

Theatre for Dialog