ГО “Театр для діалогу” шукає джокерів для проведення заходів з форум-театру в регіонах

Середа, 17 Лютий, 2016 - 11:15Неділя, 21 Лютий, 2016 - 00:00

Як мобілізувати людей через театр? Як зробити вашу спільноту чи спільноти, з якими ви працюєте, більш активними та динамічними за допомогою творчих театральних методів?

У вас є можливість теоретично та на практиці знайти безліч відповідей на ці запитання. ГО “Театр для діалогу” в рамках нового проекту має можливість залучити до співпраці в якості джокерів чотирьох жителів Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей з можливістю комплексного навчання фасилітації за методикою форум-театру.

Ми пропонуємо: пройти 2-денну підготовчу сесію з джокерами “Театру для діалогу”, працювати в парі з джокером ГО “Театр для діалогу” під час 3-денного заходу з форум-театру в області, а також відвідати 5-денну школу “Театр і робота з конфліктом” від американсько-колумбійського джокера Гектора Арістісабаля.

Завдяки творчій, партнерській та регулярній підтримці джокерів “Театру для діалогу” ви не тільки осягнете суть методики “театр пригноблених”, але й отримаєте знання та навички з організації процесу проведення семінару з форум-театру, дізнаєтесь, як втілити свої знання про “театр пригноблених” на практиці.

Останній термін подачі заявки - 21 лютого 2016 року, 23:59.

Більше про діяльність ГО “Театр для діалогу” можна дізнатися тут: http://tdd.org.ua

Про методику “театр пригноблених”  та роль джокера можна почитати тут: http://tdd.org.ua/uk/pro-metodiku-teatru-prignoblenih

Навчання безкоштовне, витрати на транспорт та проживання покриваються організаторами, ваша робота як співджокерів буде оплачуватися.

Заявки приймаються від кандидатів, які відповідають наступним критеріям:

  • проживають у Харківській, Запоріжській, Донецькій або Дніпропетровській області;

  • мають досвід участі в заходах форум-театру;

  • мають досвід чи освіту у сфері роботи з людьми, їхніми компетенціями, емоціями та історіями (наприклад, але не лише, педагог, психолог, соціальний працівник, театральний діяч тощо);

  • мають ідеї та плани щодо того, як і навіщо в подальшому застосовувати методику форум-театру;

  • хочуть сприяти примиренню, поширенню соціальної справедливості та поширювати культуру творчого діалогу;

  • згодні та можуть взяти участь у всіх етапах проекту

Термін реалізації проекту - з 15 лютого по 29 липня.

Для відібраних кандидатів обов’язкова присутність на орієнтаційній зустрічі 5-6 березня у Києві та 5-денній школі з Гектором Арістісабалем 25-30 квітня у Києві. Також обов’язкова участь у якості співджокера на семінарі та показах форум-театру у вашій області (двічі по три дні) та у кількох презентаціях методики форум-театру у вашій області з метою залучення громадськості до заходів у рамках проекту (1-5 разів по півтори години у різних містечках вашої області).

Ми сподіваємося, що цей проект зможе стати основою тривалої співпраці ГО “Театр для діалогу” та нових джокерів з різних регіонів України. Чекаємо на можливості в подальшому разом з вами поширювати культуру творчого діалогу для розвитку спільнот.

Для участі у відборі до проекту заповніть, будь ласка, анкету http://goo.gl/forms/XW2GGza7Vb до 23:59 21 лютого 2016 року.

Theatre for Dialog