Форум-вистава про побудову миру та діалогу у Харківській області

Неділя, 20 Березень, 2016 - 15:30Неділя, 10 Квітень, 2016 - 18:30

Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складнді часи, як наші? Наш досвід показує: відповіді на ці запитання існують, і їх багато. Запрошуємо вас до діалогу мовою театру!

20 березня в Харкові відбудеться прем’єра форум-вистави про побудову миру та сильних громад. А вже 25-27 березня виставу зможуть відвідати жителі міст Ізюм, Чугуєв і Балаклія Харківської області. Подію організовує київський “Театр для діалогу” у співпраці з харківськими партнерками в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).  

Сценарій вистави створено на семінарі з “театру пригноблених” жителями Харкова та Харківської області. У виставі мова йтиме про ті проблеми, які учасники семінару визначать як актуальні. Самі сценаристи стануть і акторами вистави.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію”, - повідомляють організатори заходів.

Показ форум-вистави у Харкові та в Харківській області відбудеться за підтримки активної місцевої жительки Анни Горіної та практика методики “театру пригноблених” Вікторії Преображенської. Джокеркою (практиком методики) з Києва буде Наталія Вайнілович, яка вже проводила подібний семінар у Харкові у січні поточного року.

Вхід на всі покази вільний.

Харків. 

20 березня о 15:30

10 квітня в 15:00

в IDP Business Hub. Як доїхати: метро Ботанічний сад, ТЦ “Движения”, 2 поверх.

Балаклія. 25 березня о 14:00 у музичній школі за адресою вул. 8 березня, 5. 

Ізюм. 26 березня о 13:00 у актовому залі Відділу культуры на пл. Дж. Леннона (колишня Радянська), 8.

Чугуєв. 27 березня о 13:30 в Художній галереї на пл. Соборній (колишня Леніна), 2. 

Theatre for Dialog