Форум-вистава про громадську активність

Субота, 11 Листопад, 2017 - 17:00

Чим живе громадянське суспільство в Україні та в Росії сьогодні? Конфлікт, діалог, солідарність - як ми бачимо ці поняття крізь наші життєві історії? Які є гендерні аспекти громадської активності і для кого вони важливі?

11 листопада о 17:00 в Києві пропонуємо думати та говорити на ці теми через творчість у форматі форум-театру. Вхід за обов'язковою реєстрацією, посилання на неї - трохи нижче.

У листопаді група активних молодих жінок та чоловіків з України та Росії збереться в Києві на майстерню з форум-театру. Під керівництвом спеціалісток з Театру пригноблених з Росії та України вони дослідять теми громадянської активності, діалогу та солідарності в творчій формі. 

Результатом арт-дослідження стане форум-вистава. У такому творчо-діалоговому форматі до обговорення зможуть долучитися і глядачки та глядачі. 

Розмова за допомогою Театру пригноблених - це розмова, що спирається на власний безпосередній життєвий досвід і має на меті критично подивитися на складну ситуацію з повагою до почуттів усіх учасниць та учасників, а також знайти стратегії вирішення там, де на них є запит.

Театр пригноблених — всесвітній ненасильницький естетичний рух, який прагне миру і непасивності. Театральна методика, з якої виріс рух, розроблена режисером і політиком бразильського походження Аугусто Боалем у 1960х-1970х роках і на сьогодні розповсюджена на всіх п'яти населених континентах. 

Вхід безкоштовний, однак необхідна попередня реєтрація тут:https://goo.gl/a8wMCw . Ті, хто зареєструється, зможуть дізнатися про місце проведення події.

Подія відбудеться в рамках проекту "Мости солідарності", що реалізується ГО "Театр для діалогу" за підтримки Регіонального офісу Фонду ім. Фрідріха Еберта "Діалог Східна Європа" з жительками та жителями Молдови, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії, України та Росії.

Theatre for Dialog