А чи справді мій голос важливий?

Субота, 5 Листопад, 2016 - 14:30

На всеукраїнському форумі по боротьбі з дискримінацією "Театр для діалогу" покаже форум-виставу про політичні права, які виявляються рівними тільки на папері. 

Форум-вистава була створена людьми з інвалідністю на майстерні "Театру для діалогу" минулого вересня. Самі творці вистави будуть і її актор(к)ами. 

У виставі мова йтиме про ті перешкоди, які зустрічають на своєму шляху до виборів люди з інвалідінстю. Як отрмиати інформацію про кандидатів? Як потрапити на виборчу дільницю? І яким чином, власне, виразити власний вибір? Ми пропонємо вам подивитися, задуматися та запропонувати альтернативи, як все ж таки зробити голос людей з інвалідністю почутим.

"Формат форум-театр є вкрай вдалим, оскільки він дозволяє не тільки обговорити наявні проблеми, але й дає можливість самим людям з інвалідністю безпосередньо озвучити свою позицію та долучитися до діалогу з представниками органів влади для пошуку спільних рішень", - підкреслила після минулого показу цієї форум-вистави представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності
Аксана Філіпішина.

Показ відбудеться 5 листопада о 14:30 у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що на вул. Володимирська, 60. Вхід вільний. 

Всеукраїнський студентський форум "Дискримінація в Україні: від усвідомлення до протидії" відбудеться на території КНУ ім. Т.Г. Шевченка 4-5 листопада. Організатори: Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс Ради Європи в Україні, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Theatre for Dialog