Семінар з форум-театру в Харкові

Friday, 18 March, 2016 - 10:00 to Sunday, 20 March, 2016 - 18:00

Безкоштовний семінар з форум-театру для активних жителів та переселенців Харкова та Харківської області проведе 18-20 березня київський “Театр для діалогу”.

Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складні часи, як наші? Протягом семінару з форум-театру ви дізнаєтесь, які відповіді на ці запитання можуть дати театральні практики.

Що: Триденний семінар за методом форум-театру. На семінарі буде створено виставу про те, що буде турбувати учасників. Учасники семінару стануть акторами та покажуть виставу чотири рази: у Харкові, Чугуєві, Ізюмі та Балаклії.

Організатори: Київська громадська організація “Театр для діалогу”разом з харківськими партнерками Анною Горіною та Вікторією Преображенською в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Коли: 18-20 березня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечуються організаторами.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам

Для кого: Ми будемо раді бачити активістів, волонтерів, вимушених переселенців, що живуть у Харкові та області, а також усіх, хто давно хотів активніше долучитись до життя громади свого міста, без вікових та інших обмежень.

Умови участі: Безкоштовно. Реєстрація до 15 березня за посиланням https://goo.gl/RGQGDA . Для учасників з області забезпечується проживання в Харкові та проїзд до Харкова і назад.

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає Тетяна, учасниця нашого попереднього семінару, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

Я тільки-но зрозумів, чому я, людина доволі серйозна, опинився у цьому лицедійстві. Це надсильний інструмент формування повноти бажань”, - заявив після гри у форум-театрі голова правління організації “Українці сходу” Володимир Лиманський. “Перш ніж кудись іти, треба сформувати свої бажання і зрозуміти, куди ти йдеш. Не витрачати часу на балаканину і горлопанство. Форум-театр — це маса дискусій, тем, спілкування. Це дуже класно — знімати шори і говорити”.

Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й прийти й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі. Мені здається, це важливо в театрі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “Крим-СОС” Міла.

Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість полягає в тому, що кожен гість може взяти участь у сценках і запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Так у форматі діалогу акторів та глядачів народжуються істини.

На кінець семінару учасники стануть акторами та зможуть показати виставу, сценарій якої напишуть самі. Вистава буде показана в Харкові 20 березня та в інших містах області 25-27 березня.

Контакт: Анна Горіна 063 292 43 92

Theatre for Dialog