Жіночі історії переселення. Від діалогу до дії

Середа, 20 Січень, 2016 - 10:00П'ятниця, 15 Квітень, 2016 - 21:15

Підтримка: ініціатива реалізується в рамках проекту "Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України в процесі національного примирення”, що фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяння стабілізації та безпеки уряду Великобританії.

Мета проекту: створити осередок підтримки для жінок-переселенок в місті Києві на основі аналізу їхніх потреб та пошуку спільних рішень через театр.  

Тривалість проекту: січень-квітень 2016.

Етапи проекту: семінар з форум-театру для жінок з Донецької, Луганської областей та Криму та створення форум-вистави про досвід жінок-переселенок (січень-лютий); показ вистави для широкої аудиторії, обговорення представлених проблем та пошук рішень (лютий). За результатами обговорення форум-вистави учасниці, глядачки та організаторки проекту спільно визначать три ключові теми, які потребуватимуть уваги та вирішення. Ці теми стануть основою для зустрічей та заходів, запланованих в березні місяці. Але ми не хочемо, аби проект закінчився цими зустрічами. Ми мріємо, аби за результатами проекту була створена та почата розвиватись платформа для жінок-переселенок, де вони зможуть обмінюватись досвідом, контактами, знаннями і просто отримувати підтримку та розуміння інших жінок.

Організатори: ініціативна група жінок-ВПО, київська громадська організація "Театр для діалогу" за інформаійної підтримки “КримSOS”.

 

Theatre for Dialog