"Веселка бажань". Серія семінарів з Іваном Бріоком (Уельс)

Вівторок, 7 Жовтень, 2014 - 18:30Четвер, 9 Жовтень, 2014 - 22:00

Веселка показує нам, що біле світло складається зі спектра різних кольорів. Так само і кожен з нас іноді розділений всередині різними бажаннями і переконаннями. Методика Августо Боаля "Веселка бажань" поєдную серію технік, завдяки яким ми можемо побачити голоси пригноблення, які існують всередині нас. Ця методика демонструє терапевтичну силу театру.

На семінарах ми будемо вивчати і практикувати техніки з цього потужного арсеналу. Через призму театру ми будемо досліджувати різні елементи нашої особистості і намагатися поміняти їх розташування, аби подолати внутрішні суперечності. Ми також будемо вчитися, як потрібно фасилітувати такий складний і емоційний процес.

Іван Бріок, драматерапевт, режисер і практик методик Боаля, познайомить учасників з власною інтерпретацією “Веселки бажань”, адаптованої ним в контексті сенситивних практик та практики усвідомленості. Семінар буде цікавим не лише для психологів, а також для педагогів, активістів, соціальних працівників, тренерів, митців, театралів... та всіх, хто цікавиться розвитком критичного мислення.

Іван Бріок (Уельс) – директор з досліджень та практики міжкультурної мережі “Республіка уяви” (The Republic of the Imagination), яка займається практикою методики “Контекстно-орієнтованого театру”. Іван також є художнім директором Театру Синефін (Theatr Cynefin), британської платформи громадянского активізму засобами театру.

У 2006 році Іван отримав Уєльську нагороду у сфері творчості за роботу з Громадським театром за методикою Сенситивного лабіринту. Також Іван був ко-директором національної компанії Уельсу з театру пригнічених “Theatr Fforwm Cymru (1997 – 2004). Іван також є одним із засновників європейскої мережі “Барабани для миру”, заснованої у 1999 році - міжнародної мережі митців та креативних робітників з молоддю, які влаштовують програми обміну для молоді з вразливих верств суспільства.

Пройшов підготовку у сферах кіно, психології, роботи з молоддю, драматерапії та цигуну, а також має ступінь магістра з свідомих підходів до медицини.

Для повноцінного досвіду, рекомендуємо відвідати усі три частини семінару.

День 1 - Образ і контр-Образ 
День 2 - Коловорот масок і ритуалів у Веселці бажань. 
День 3- Образ "поліцейського в голові" і його анти-образи, Аналітичний образ

Логістика: 
ДЕ: бул. Лесі Українки, 34. Київський інститут сучасної психології та психотерапії. під'їзд №3, оф 401 (4 поверх).
КОЛИ: 7-8-9 жовтня (вт-ср-чт), 18:30-22:00. 
СКІЛЬКИ: 450 гр за три вечори. 
РЕЄСТРАЦІЯ: (044) 585-46-77, (044) 585-46-78. kispp@i.ua, admin@kispp.com

Є питання? Телефонуйте 050 620 2727

Theatre for Dialog