"Ти ні до чого". Форум-вистава про трудові права

Четвер, 10 Березень, 2016 - 19:00Вівторок, 17 Травень, 2016 - 21:30

“Хочеш лікарняний? На решту зарплати не розраховуй”. “Звісно ж, профком вам допоможе... колись”. “В таких умовах не можна далі працювати. Але що ми можемо змінити?”

Чи доводилось вам чути такі слова? Чим має бути профспілка і чим вона є насправді? Чому так важко захищати трудові права? Як вирішувати трудові конфлікти? 

Ці та інші проблемні питання ми досліджували протягом місяця з учасниками семінару з форум-театру: профспілковими активістами, офіційно та неофіційно працевлаштованими працівниками. Так з'явилась вистава “Ти ні до чого”. Виставу вже було показано в Києві, а також на двох школах профспілкових активістів.

Покази в Києві: 

10 березня, 19:00.

17 травня, 19:00.

Адреса: приміщення ГО “Трудові ініціативи” у Києві за адресою вул. С. Петлюри, 10.

Вхід вільний. Запрошуємо молодих профспілкових активістів та всіх, кому близька проблема конфліктів у трудових відносинах.

Джокерами будуть Ніна Ходорівська та Богдан Дєдушкін.

Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій, не лише через слова, а й через дію.

Вистава створена учасниками театрального семінару, який проводила громадська організація “Театр для діалогу” за підтримки громадської організації “Трудові ініціативи”.

Theatre for Dialog