“Театр для діалогу” на київській бієнале: лекція 12.10 і форум-вистава 14.10

Понеділок, 12 Жовтень, 2015 - 19:00Середа, 14 Жовтень, 2015 - 18:00

Театр пригноблених — це сучасне емансипативне мистецтво. Тому “Театр для діалогу” бере активну участь у фестивалях та виставках сучасного театру та сучасного мистецтва. Цього разу це бієнале “Київська школа”.

 

12 жовтня, понеділок, 19:00, актова зала НАОМА (вул. Вознесенський узвіз, 20) —

 

Лекція “Все, що ви давно хотіли дізнатися про театр пригноблених, але не запитували”

 

Ведучі: Ніна Ходорівська та Оксана Потапова.

 

Оглядова лекція про витоки та розвиток театру пригноблених від 60-х років 20 століття до сьогодні. Під час лекції торкатимемось як історії, так і теорії ТП. Звучатимуть та обговорюватимуться такі поняття, як педагогіка пригноблених, community art, theatre for development, performance art та action research.

 

Хороша нагода осмислити, що ж таке театр пригноблених з методологічної, мистецької, історичної точки зору, а також сформувати теоретичне підгрунтя для сприйняття вистави, що відбудеться в середу.

 

14 жовтня, середа, 15:00, зала бієннале в Будинку одягу (Львівська площа, 8) —

 

Форум-вистава “Я, суспільство і Майдан”

 

Джокери: Наталія Вайнілович та Ніна Ходорівська.

 

Кілька днів “Театр для діалогу” працював із активними учасниками Майдану. Разом ми по-новому осмислили події півторарічної давнини та зробили форум-виставу про те, якими є стосунки між нашими Я та суспільством сьогодні. Акторами в постановці стали самі учасники семінару — активісти Майдану. Під час показу глядачі матимуть можливість коментувати демонстровані сюжети, втручатись у хід дійства та тестувати власні індивідуальні та колективні стратегії поведінки у відповідних ситуаціях.

 

Лекція та форум-показ відбудеться в рамках та за підтримки “Школи самотності” бієнале “Київська школа”. Бієнале є незалежним проектом кураторів Георга Шоллхаммера та Хедвіг Заксенхубер у співпраці з Центром візуальної культури (Київ).

Theatre for Dialog