Наші джокерки в ефірі радіо "Голос Києва"
![](https://www.tdd.org.ua/sites/default/files/styles/large/public/new-folder2.jpg?itok=wJ6KPBNO)
03.03.2016
Участь членкинь ГО "Театр для діалогу" Яни Салахової та Ніни Ходорівської в програмі "Зустрічі на Майдані" 23 лютого 2016 року. В ефірі радіо "Голос Києва" джокерки розповідають про Фестиваль сильних громад Київщини, який "Театр для діалогу" організував у рамках проекту "Довіра та діалог як запорука розвитку громади" за підтримки Програми розвитку ООН та фінансової підтримки уряду Японії.