Моновистава Гектора Арістізабала "Нічний вітер"

Вівторок, 18 Лютий, 2014 - 18:30

Моновистава Гектора Арістісабала, створена на основі його особистого досвіду жертви катувань в місті Медельїн, Колумбія, та історії викрадення і вбивства його брата Хуана Фернандо Арістісабаля воєнізованими загонами смерті в Колумбії. УВАГА: мова вистави - АНГЛІЙСЬКА (без перекладу).

Перш, ніж стати актором театру і психологом, Гектор пережив громадянську війну, арешт і тортури від рук колумбійських військових, що мали підтримку з боку США. У 1989 році загроза насильства і смерті змусила його покинути батьківщину.

Гектор поєднує теоретичну підготовку в галузі психології та мистецтва і уроки життєвого досвіду, для терапевтичної роботи з людьми, що вижили при тортурах і травмах, що постраждали від ВІЛ/СНІДу, а також в роботі із сім'ями іммігрантів та ув'язненими молодими людьми. В якості активіста, він використовував театральні вистави як частину руху, який поклав край тортурам з боку влади і змінив політику США в Латинській Америці.

На власному прикладі Гектор переконався у цілющій силі мистецтва, і зокрема театру, для примирення та подолання "терориста в собі". Саме про це його моновистава "Нічний вітер".

Зареєструватися можна надіславши лист на адресу theatrefordialogueua@gmail.com вказавши Ваше Імя та Прізвище у темі листа.
Через обмеження простору на виставу зможуть потрапити лише перші 40 зареєстрованих осіб, яким ми підтвердимо участь електронною поштою

Theatre for Dialog