Форум-вистава "А чи справді мій голос важливий?"

Четвер, 24 Вересень, 2015 - 14:3018:00

24 вересня о 15:00 у колонній залі Київської міської державної адміністрації (Київ, вул. Хрещатик, 36) відбудеться відкритий показ театральної форум-вистави "А чи справді мій голос важливий?".

Реєстрація починається о 14:30.

Вистава піднімає питання забезпечення рівних можливостей для людей з інвалідністю для реалізації своїх виборчих прав. Захід проводиться за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Київської міської державної адміністрації.

Мета показу – створити простір для діалогу людей з інвалідністю та запрошених представників уряду, політичних партій, громадськості та засобів масової інформації.

Автори цієї вистави - 12 людей, які мають порушення зору, слуху та опорно-рухового апарату. Це прості люди, які беруть активну участь в розвитку своїх громад та хочуть, аби їхні голоси були почутими. Протягом кількох днів вони разом розробляли сюжет вистави, базуючись на власному досвіді та історіях з життя. 

Після показу та проведення форуму (обговорення) будуть озвучені рекомендації та заходи для забезпечення можливостей людям з інвалідністю на рівні з іншими вільно реалізовувати свої виборчі права, зокрема і на місцевих виборах 25 жовтня. 

“Театр дає змогу не лише пояснити представникам влади словами і документами актуальність піднятих питань, але й допомагає відчути те, наскільки нагальним є їх вирішення, - говорить Юлія Сачук, Віце-президент ВГО людей з інвалідністю "Генерація успішної дії", яка виступила партнером проекту. 

"Театр для діалогу" - громадська організація, яка працює для створення змін у суспільстві через побудову діалогу між різними верствами населення мовою театру. 

Семінар "Через діалог до рівності у виборчих правах" проводиться громадською організацією "Театр для діалогу" у партнерстві з ВГО "Генерація Успішної Дії" в рамках проекту "Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації". Проект співфінансується представництвом Європейського Союзу в Україні.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною поштою theatrefordialogueua@gmail.com або за телефоном 097 361 83 79 – Яна. 

Theatre for Dialog