Форум-вистава в Сєвєродонецьку: жінки про жінок і для жінок

Неділя, 28 Серпень, 2016 - 14:00

Запрошуємо на інтерактивну форум-виставу про складності, з якими через анексію Крима та бойові дії на сході України стикаються жінки. Показ вистави відбудеться 28 серпня в Сєвєродонецьку в офісі “Восток-СОС” о 14:00.

“У мене приголомшливі враження після вистави. Я вирішила дуже багато проблем, які були в мене всередині. Зараз я на них подивилася з боку і знайшла виходи”, - відмітила після показу глядачка форум-вистави в Харкові Наталя.

“На форум-виставі мені дуже сподобалося. Дуже потрібна річ. Тому що пропрацьовуються різні ситуації, і людина їх осмислює та бачить різні шляхи вирішення”, - підкреслила Світлана, глядачка форум-вистави в Дніпропетровську.

Форум-вистава буде створена жінками, які були змушені переїхати у зв'язку з бойовими діями чи анексією Криму і тепер живуть на території Донецької та Луганської областей, а також місцевими активістками та волонтерками. Актрисами в постановці стануть самі авторки сценарію. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втручатися у показувані сюжети та випробовувати власні стратегії для вирішення показаних складностей.

Офіс благодійної організації “Восток-СОС” у Сєвєродонецьку розташований за адресою вулиця Гагаріна 78б.

Приходьте подивитися реальні історії конкретних жінок, з усією їхньою тугою та радістю, і ви побачите, що жінки під назвою “середньостатистична переселенка” просто не існує. У кожної — своя історія, у кожної — своє обличчя. Але є спільні проблеми — і виходи з них також існують. А може, ці проблеми спільні і для жінок, які нікуди не переселялися?

Контакт: Яна +380973618379

Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Сєвєродонецьку партнером проекту виступає благодійна організація “Благодійний фонд” “Восток-СОС”.

Theatre for Dialog