Форум-театр у Queer Home Kyiv

Середа, 24 Серпень, 2016 - 19:00Неділя, 18 Вересень, 2016 - 19:00

У Queer Home Kyiv відбудеться серія презентаційних майстерень з "театру пригноблених". Гендер та стать, пригноблення та дискримінація - де зв'язок? Як із цим жити? Членкиня ГО "Театр для діалогу" Ніна Ходорівська проведе майстерню, де ми разом знайдемо різноманітні відповіді на ці запитання. 

"В домашній атмосфері ми зможемо зануритися в творчий потік та досліджувати, що є гендерні ролі та пригноблення, яке для вас із ними пов'язане. Саме для вас. Ніяких загальних постулатів: будемо досліджувати особистий досвід тих, хто прийде, та артикулювати свою правду про "чоловіків" та "жінок", про дискримінацію і пригноблення. Ну і, звичайно ж, дивитися на те, що відбувається, ширше, бачити в кризі можливості для соціальних інновацій та змін", - підкреслює ведуча майстерень, членкиня ГО "Театр для діалогу" Ніна Ходорівська.

Розклад:

24 серпня - 19:00 - 21:30

18 вересня - 15:00 - 19:00

Спілкування та пізнання на майстерні буде відбуватися за допомогою форум-театру та "театру пригноблених". Всі учасниці та учасники матимуть змогу зняти напругу, дослідити себе та суспільство творчими методами, познайомитися з методиками партисипативного театру. 

Queer Home Kyiv розташований за адресою вул. Олеся Гончара 14/26. 

Театр пригноблених (ТП) - це театральна методика, що була створена бразильським театральним режисером та політиком Аугусто Боалем у 1960х роках у часи диктатури в Бразилії. За зопомогою ТП Боаль прагнувв створювати безпечний простір для участі кожного в творчому процесі та обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей, які страждають від пригноблення та несправедливості. 

Одиз із найпопулярніших форматів ТП - форум-театр. Сценарів форум-вистави пишуть не професійні сценаристи, а люди зі схожим досвідом про свій же досвід. Вони ж і грають у якості акторів створений сюжет. Під час показу в глядачів є можливість зупиняти дію на сцені та розігрувати свої варіанти розвитку подій. 

Майстерню проведе Ніна Ходорівська - членкиня ГО "Театр для діалогу", що практикує методику "театру пригноблених" по всій Україні і не тільки, магістр міжнародного дослідження перфомансу університетів Уоріку (Великобританія) та Хельсінкі (Фінляндія), випускниця Києво-Могилянської академії за спеціальністю "Культурологія", випускниця Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю "Пантоміма". Учасниця чисельних перфомансів та сучасних театральних постановок.

Theatre for Dialog