Експрес-семінар з форум-театру в Баришівці

Субота, 16 Січень, 2016 - 10:00

Безкоштовний семінар з форум-театру для активних мешканців Баришівки та вимушених переселенців проведе 16 січня київський “Театр для діалогу” у партнерстві з Баришівським аматорським театральним колективом за підтримки ПРООН та уряду Японії.

Де: Баришівський районний будинок культури

Умови участі: Безкоштовно

Протягом одного дня люди, що мешкають в Баришівці і не є професійними акторами, працюватимуть з методикою «театру пригноблених». В результаті вони спробують на смак формат форум-театру. Специфіка форум-театру полягає в тому, що глядачі після обговорення показаного можуть виходити на сцену, заміняти акторів та тестувати власні стратегії поведінки у ситуаціях з вистави. 

Для кого: Ми будемо раді бачити місцевих активістів, волонтерів, вимушених переселенців, а також усіх, хто давно хотів активніше долучитись до життя громади свого міста, без вікових та інших обмежень.

Реєстрація за контактними телефонами: Альона 099 928 30 83; 068 045 56 78

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog